Řadový rodinný dům


Zprostředkujeme vám prodej zděného rodinného domu v Malšovicích, Hradec Králové. Jedná se o kompletně podsklepený řadový rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími, o celkové podlahové ploše 261 m².

V přízemí se nachází zádveří, toaleta, komora, kuchyň a obývací pokoj s jídelnou, kde je umístěno masivní dřevěné schodiště do patra. Horní patro tvoří centrální chodba, že které jsou přístupné 4 pokoje, toaleta a koupelna s vanou. K domu náleží zahradní terasa, garáž a zahrada o rozloze 464 m². Na travnaté zahradě se nachází také zahradní domek a skleník.

V obytných místnostech jsou položeny podlahy převážně z dubových parketových vlysů. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a krbem. Dům je v původním stavu s částečnými modernizacemi. V roce 2014 byla provedena výměna oken a vchodových dveří a v roce 2018 byla instalována nová střecha.

Nemovitost je situována v lokalitě Malšovice v Hradci Králové. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu a oblíbenou lokalitu pro bydlení. V místě je kompletní občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka MHD, zahrádkářská osada, malšovické lesy, turistické a cyklistické trasy.

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování nemovitosti zajistíme.

Cena

7 490 000 Kč

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz