press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Truhlářská 543, Hradec Králové

49

1

pokoj

12 500 Kč

BYT 1+KK

Nabízíme vám k pronájmu bytovou jednotku v novém bytovém projektu REZIDENCE TRUHLÁŘSKÁ, který je situován v perfektní lokalitě Hradce Králové, ulice Truhlářská. Jedná se o byt s dispozicí 1+kk ve 2. nadzemním podlaží novostavby.


Interiér o ploše 49,3 m² je tvořen vstupní chodbou, kuchyní s obývacím pokojem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Z bytu je přístupný prostorný slunný balkon o výměře 10 m². K bytu dále přísluší komora o výměře 3 m² umístěná na patře a vlastní venkovní parkovací stání. Kuchyňská linka disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči.


Navzdory skromné dispozici nabízí byt velkorysý otevřený prostor, který lze upravit poměrně jednoduchou změnou a z dispozice 1+kk vytvořit jedinečné 2+kk a například závěsem či truhlářským výrobkem elegantně oddělit jednotlivé zóny.


Nemovitost se nachází v klidné části města Hradce Králové. V místě je plná občanská vybavenost – do 7minut chůze se nachází tenisové kurty, mateřská, základní i střední škola, potraviny, MHD, pošta a poliklinika. V okolí je perfektní dopravní dostupnost. Na kole jste za 4 minuty u řeky Labe, kde se napojíte na cyklostezku, která spojuje Hradec Králové a Kuks.


Majitelé preferují nekuřáky a zájemce bez domácích mazlíčků. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 15.000 Kč. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí cca 1.500 Kč měsíčně.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

01 2.jpg

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899