press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Šafaříkova, Hradec Králové

29

1

pokoj

10 500 Kč

ATELIER 1+KK

Nabízíme Vám k pronájmu unikátní industriální 1+kk v samém centru města Hradce Králové. Jedná se o ateliér o celkové podlahové ploše 29 m2 v 1. nadzemním podlaží výjimečného bytového domu ve vnitrobloku ulic Šafaříkova, Gočárova třída a Švehlova.


Interiér tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna s toaletou. Ateliér prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí.


Vytápění je zajištěno pomocí podlahového topení v celé jednotce, ohřev vody pomocí elektrického bojleru umístěného v koupelně. Nová koupelna nabízí walk-in sprchový kout se skleněnou zástěnou, umyvadlo a závěsné WC. Pro vyšší komfort bydlení byla instalována nová špaletová okna. Rekonstrukce proběhla rovněž ve společných prostorech domu. Součástí nabídky je také komora vedle bytu.


Díky reprezentativnímu prostředí lze využít tento prostor jak pro bydlení, tak i pro umístění kanceláře.

Vzhledem k výjimečné pozici nabízí projekt Vnitroblok Sněžka bydlení, kde budete mít klid a pohodu a zároveň se budete nacházet v úplném centru města.


Majitelé požadují kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájmu je uvedena bez nákladů na energie a služby které činí cca 1.500 Kč měsíčně.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

01 2.jpg

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899