press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Šafaříkova, Hradec Králové

29

1

pokoj

10 500 Kč

ATELIER 1+KK

Nabízíme Vám k pronájmu unikátní industriální ateliér 1+kk v samém centru města Hradce Králové. Jedná se o ateliér o celkové podlahové ploše 29 m2 ve 2. nadzemním podlaží výjimečného bytového domu ve vnitrobloku ulic Šafaříkova, Gočárova třída a Švehlova.


Interiér tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyňským koutem a koupelna s toaletou. Ateliér prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí.


Vytápění je zajištěno pomocí podlahového topení v celé jednotce, ohřev vody pomocí elektrického bojleru umístěného v koupelně. Nová koupelna nabízí sprchový kout se skleněnou zástěnou, umyvadlo a závěsné WC. Pro vyšší komfort bydlení bylo instalováno nové velkoformátové okno. Rekonstrukce proběhla rovněž ve společných prostorech domu. Součástí nabídky je také komora na patře.


Vzhledem k výjimečné pozici nabízí projekt Vnitroblok Sněžka bydlení, kde budete mít klid a pohodu a zároveň se budete nacházet v úplném centru města. V blízkém okolí je zastávka MHD, supermarkety, OC Aupark, zubní a oční klinika, praktický lékař a spousta dalších.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2500 Kč měsíčně. Požadována je jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21% DPH.


Podrobnější informace Vám rádi sdělíme po telefonu či na osobní schůzce.

01 2.jpg

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899