press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Pražská třída 141, Hradec Králové

29

1

pokoj

11 500 Kč

ATELIER 1+KK

Nabízíme vám pronájem jedinečného ateliéru 1+kk v novém projektu Cihlovka, který je situován na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt nízkoenergetického moderního rezidenčního bydlení, který šetří nejen přírodu, ale i peněženku.


Ateliér se nachází ve 4. NP bytového domu s výtahem. Interiér o celkové podlahové ploše 29,6 m2 tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyní a koupelna s walk-in sprchovým koutem a toaletou. Jednotka je vybavená novou kuchyňskou linkou na míru s vestavěnou lednicí, mikrovlnnou troubou a indukční varnou deskou.


Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Koupelna je vybavená zařízením od německé firmy GROHE a švýcarské značky Geberit. Ateliér je vybaven automatickým větráním s rekuperací tepla, podlahovým teplovodním topením a šetřiči vody. Do ulice má jednotka osazená protihluková okna. Ohřev vody zajišťují fotovoltaické panely umístěné na střeše domu.


Vzhledem k použitým technologiím, jako například solární panely na střeše domu, jsou provozní měsíční náklady na ateliér maximálně úsporné.


Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města, výbornou občanskou vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 1.500 Kč měsíčně.


Rádi Vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

01 2.jpg

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899