top of page
foto-79.jpg

Antonína Petrofa, Hradec Králové

325

45 000 Kč

OBCHODNÍ PROSTORY

Nabízíme vám k pronájmu administrativní prostory o celkové podlahové ploše 325 m², které se nachází v ulici Velká, Hradec Králové – Pouchov.


Jedná se o přízemní prostory, kde jsou k dispozici 4 samostatné kanceláře, z toho 2 neprůchozí a dále 1 prostorná openspace kancelář o výměře 140 m². Dále objekt nabízí garáž, sklad a sociální zázemí, kde jsou dvě toalety, komora a kuchyňka. Suterén disponuje dalšími velkými skladovacími prostory. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Celý objekt je střežen kamerovým systémem. Před budovou je možné využít 4 parkovací místa.


Prostory skýtají řadu možností využití, a to například jako kanceláře, showroom, prodejna nebo skladové prostory pro e-shop.


Budova, kanceláře i sociální zázemí jsou po rekonstrukci. Nemovitost je má osazená plastová okna s předokenními roletami.


V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD je vzdálena 5 minut chůze.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Více informací vám rádi sdělíme po telefonu nebo na osobní schůzce.

 

Doporučujeme osobní prohlídku.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page