top of page
2022-06-29 12.19.34.jpg

Petrovice u Nového Bydžova

9 950 000 Kč

POZEMEK 9734 m²

Rádi bychom vám nabídli k prodeji rovinatý pozemek, který se nachází v obci Petrovice u Nového Bydžova.


Jedná se o pozemek vedený v platném územním plánu obce jako stavební, určený ke smíšenému obytnému využití – je možná realizace výstavby rezidenčního či rekreačního charakteru.


Pozemek o rozloze 9734 m² navazuje na novou zástavbu rodinných domků v klidné části obce. Přidanou hodnotou umístění pozemku je mimo jiné přírodní prostředí se zalesněnými rovinami. Díky rozloze a profilu pozemku je vhodná výstavba vlastního developerského projektu například až 5 solitérních rodinných domů s velkorysou zahradou, nebo rozdělení a následné rozprodání jednotlivých stavebních parcel. Návrh inzerovaného řešení je pouze ilustrativní a veškerá realizace je nutná v souladu s platným územním plánem a regulativy.

 

Vzhledem k aktuální situaci s pozemky na trhu se jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost se spekulací na vysoký budoucí růst ceny.  


Objekt nabízí výbornou dopravní dostupnost – nachází se pár kilometrů od nájezdu na dálnici D11 směr Praha a na dálnici D35 směr Olomouc.

 

V místě je základní občanská vybavenost, jako je pošta, mateřská škola nebo obchod, rozsáhlejší občanskou vybaveností pak disponuje cca 10 km vzdálený Nový Bydžov.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page