top of page
2022-06-29 12.19.34.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Petrovice u Nového Bydžova

info o ceně v RK

POZEMEK 9734 m²

Rádi bychom vám nabídli k prodeji rovinatý pozemek, který se nachází v obci Petrovice u Nového Bydžova.


Jedná se o pozemek vedený v platném územním plánu obce jako stavební, určený ke smíšenému obytnému využití – je možná realizace výstavby rezidenčního či rekreačního charakteru.


Pozemek o rozloze 9734 m² navazuje na novou zástavbu rodinných domků v klidné části obce. Přidanou hodnotou umístění pozemku je mimo jiné přírodní prostředí se zalesněnými rovinami. Díky rozloze a profilu pozemku je vhodná výstavba vlastního developerského projektu například až 5 solitérních rodinných domů s velkorysou zahradou, nebo rozdělení a následné rozprodání jednotlivých stavebních parcel. Návrh inzerovaného řešení je pouze ilustrativní a veškerá realizace je nutná v souladu s platným územním plánem a regulativy.

 

Vzhledem k aktuální situaci s pozemky na trhu se jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost se spekulací na vysoký budoucí růst ceny.  


Objekt nabízí výbornou dopravní dostupnost – nachází se pár kilometrů od nájezdu na dálnici D11 směr Praha a na dálnici D35 směr Olomouc.

 

V místě je základní občanská vybavenost, jako je pošta, mateřská škola nebo obchod, rozsáhlejší občanskou vybaveností pak disponuje cca 10 km vzdálený Nový Bydžov.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page