prodej-pozemky-pro-bydleni-901-m2-kolin-koli-n-1-0f4c10-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Jezeřanská, Kolín

3 125 000 Kč

POZEMEK 901 m²

Nabízíme vám ke koupi rovinatou stavební parcelu v Kolíně-Zálabí na konci klidné slepé ulice rodinných domků. Územní plán pro tuto parcelu o celkové výměře 901 m² umožňuje výstavbu rodinného domu, zastavitelnost v tom případě je 20%.


Pozemek má velmi dobrou dopravní dostupnost a je v docházkové vzdálenosti od centra Kolína (cca 1,5km). Pozemek je 200m od zastávky ČD Kolín Zálabí na trati S2 Praha-Nymburk-Kolín a přibližně 300m od stanice autobusu. Autem je obchodní centrum 3km, nájezd na dálnici D11 je vzdálen cca 15 km.


Veškeré inženýrské sítě – elektřina, voda, kanalizace i plyn jsou v ulici u pozemku. Orientační informace o možnosti výstavby vlastní studny jsou k dispozici na vyžádání.


V blízkosti pozemku se nachází železniční vlečka, která probíhá podél i ostatních zahrad v ulici. Vlečka je málo frekventovaná, bližší informace provozu na vlečce poskytneme na vyžádání.


Lokalita je vhodným místem k realizaci výstavby komfortního a praktického bydlení v domku se zahradou. Okolí nabízí zázemí veškeré občanské vybavenosti a pracovních a obchodních příležitostí města Kolína


V případě zájmu poskytneme další detailní informace o možnostech výstavby.

 

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování zajistíme.

01 2.jpg

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz