top of page
nabizi-prodej-pozemky-pro-bydleni-k-hvezdarne-hradec-kralove-novy-hradec-kralove-foto-1-5d
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

K Hvězdárně, Hradec Králové

8 250 000 Kč

POZEMEK 511 m²

Nabízíme vám ke koupi parcelu v ulici K Hvězdárně v Hradci Králové.

 

Zasíťovaný pozemek v osobním vlastnictví o celkové výměře 511 m² se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit města - na Novém Hradci Králové. Přístup k pozemku je zajištěn po veřejné asfaltové komunikaci. Dle územního plánu je pozemek určený k výstavbě rodinného domu. 


Součástí nabídky je vypracovaný projekt s vydaným stavebním povolením. Jedná se o dvojdomek, který má jedno podzemní podlaží a dvě nadzemní. V podzemním podlaží je naplánován sklep s technickou místností, skladem a chodbou. V prvním nadzemním podlaží je navržena kuchyň s jídelnou, obývacím pokojem, koupelnou a vstupní chodbou. Ve druhém nadzemním podlaží jsou navrženy čtyři prostorné a světlé pokoje s koupelnou. Zastavění pozemku je v souladu s územním plánem. Detailní projektovou dokumentaci vám rádi ukážeme na osobním setkání.


Nový Hradec Králové je oblíbenou částí města Hradce Králové. Klidná lokalita nabízí skvělou 


občanskou vybavenost - MHD, supermarkety, obchodní centrum Futurum, pošta, poliklinika, základní a mateřská škola a jiné. Kousek od domu je stezka vedoucí na okruhy po Městských lesích Hradce Králové. Pár set metrů je vzdálené přírodní koupaliště Biřička nebo hvězdárna a planetárium a jejich procházkové poznávací trasy. Nájezd na dálnici směr Praha vzdálený 12 km.


Doporučujeme osobní prohlídku.


Financování nemovitosti zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page