top of page
nabizi-prodej-pozemky-pro-bydleni-k-hvezdarne-hradec-kralove-novy-hradec-kralove-foto-1-5d

K Hvězdárně, Hradec Králové

6 700 000 Kč

POZEMEK 511 m²

Nabízíme vám ke koupi parcelu v ulici K Hvězdárně v Hradci Králové.

 

Zasíťovaný pozemek v osobním vlastnictví o celkové výměře 511 m² se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit města - na Novém Hradci Králové. Přístup k pozemku je zajištěn po veřejné asfaltové komunikaci. Dle územního plánu je pozemek určený k výstavbě rodinného domu. 


Součástí nabídky je vypracovaný projekt s vydaným stavebním povolením. Jedná se o dvojdomek, který má jedno podzemní podlaží a dvě nadzemní. V podzemním podlaží je naplánován sklep s technickou místností, skladem a chodbou. V prvním nadzemním podlaží je navržena kuchyň s jídelnou, obývacím pokojem, koupelnou a vstupní chodbou. Ve druhém nadzemním podlaží jsou navrženy čtyři prostorné a světlé pokoje s koupelnou. Zastavění pozemku je v souladu s územním plánem. Detailní projektovou dokumentaci vám rádi ukážeme na osobním setkání.


Nový Hradec Králové je oblíbenou částí města Hradce Králové. Klidná lokalita nabízí skvělou 


občanskou vybavenost - MHD, supermarkety, obchodní centrum Futurum, pošta, poliklinika, základní a mateřská škola a jiné. Kousek od domu je stezka vedoucí na okruhy po Městských lesích Hradce Králové. Pár set metrů je vzdálené přírodní koupaliště Biřička nebo hvězdárna a planetárium a jejich procházkové poznávací trasy. Nájezd na dálnici směr Praha vzdálený 12 km.


Doporučujeme osobní prohlídku.


Financování nemovitosti zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page