nabizi-prodej-pozemky-pro-bydleni-predmerice-nad-labem-dji-0092-7750bd.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Předměřice nad Labem

REZERVACE

POZEMEK 1007 m²

Nabízíme prodej výjimečné stavební parcely v nové lokalitě “Zelená cihelna“ v obci Předměřice nad Labem.

 

Jedná se o z části svažitý pozemek o celkové výměře 1007 m², který je z jedné strany ohraničen vzrostlou zelení. Na parcele můžete s trochou kreativity ve svahu vybudovat wellness domek se saunou, vinný sklípek nebo terasu. Díky svahu lze zahradu rozčlenit do různých celků. Není vždy nutné budovat terasy nebo schodiště, ale postačí poměrně jednoduché řešení haťovým systémem. Zajímavě lze do svahu zasadit také dům, kdy sklon terénu můžete využít ve prospěch vašeho soukromí a zároveň tak dostanete možnost bydlet ve stavbě unikátní architektonické hodnoty.


Pro zachování jednotného rázu má lokalita vypracovaný vlastní regulativ. V příjezdové komunikaci na hraně pozemku jsou umístěny veškeré inženýrské sítě. 


Zelená cihelna je nově zrekultivovaná lokalita v těsné blízkosti Hradce Králové, v Předměřicích nad Labem. Lokalita nabízí vše potřebné pro klidné a komfortní bydlení či podnikání. V obci je plná občanská vybavenost – obecní úřad, základní a mateřská škola, praktický lékař, lékárna, obchod i restaurace. V místě je také výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD je umístěna přímo u lokality.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz