Bc. Marek Svoboda

jednatel, hypoteční makléř

"Financování bydlení se věnuji přes 13 let a za tuto dobu mi svěřilo důvěru stovky klientů, kterým jsem pomohl financovat jejich nové bydlení. Spolupracuji se všemi bankami a stavebními spořitelnami a vyjednám pro vás nadstandardní podmínky hypotečního úvěru.

Jsem certifikovaný hypoteční makléř a spotřebitelské úvěry zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 76241408 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů SAB servis, s.r.o. IČO: 24704008.

www.HypotekaSeSvobodou.cz    

svoboda@svobodapartneri.cz 

+420 777 346 813Ing. Petr Čírtek

privátní realitní makléř

"Realitnímu trhu se aktivně věnuji již 6 let.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, vždy profesionálně a diskrétně. Zakládám si na spolehlivosti, dochvilnosti, přátelském vystupování a lidském přístupu.

Domnívám se, že perfektní prezentace nemovitosti je cesta k úspěšnému prodeji a proto využívám služeb profesionálního fotografa a vytvářím přesný půdorys, aby měl kupující jasnou představu o dispozici. Moderní technologie nemohou v mé profesi chybět a focení dronem dodává prezentaci nemovitosti originalitu."

www.PetrCirtek.cz 

cirtek@svobodapartneri.cz 

+420 723 473 357


Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

"Bydlení vnímám jako velmi důležitou součást života každého z nás a cesta ke spokojenému bydlení může být trnitá. Proto jsem se rozhodl dlouhodobě věnovat nemovitostnímu trhu a zastupovat Vás při prodeji, pronájmu či vyhledání vhodné nemovitosti.

S přátelským přístupem a férovým jednáním budu Vašim obchodním partnerem v oblasti realit. Jsem si jist, že můj proaktivní přístup a nevšední nápady budou přínosem pro naši spolupráci."

www.pavelkapr.cz 

kapr@svobodapartneri.cz 

+420 603 402 899 

Mgr. Lenka Hamerská

realitní makléřka

"Oboru financí a realit se věnuji přes 12 let a nyní se zaměřuji a specializuji na realitní činnost. Pomohu vám s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti. O váš nemovitý majetek se budu starat dlouhodobě a společně tak budeme maximalizovat zisk z pronájmu.

Jsem Vám k dispozici v lokalitách Hradec Králové, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí a okolí. Těším se na osobní setkání."

hamerska@svobodapartneri.cz 

www.lenkahamerska.cz 

+420 724 827 416  

Barbora Knotková 

realitní asistentka

"Jsem hlavní podporou pro realitní obchodní tým. Spravuji a nastavuji veškerou inzerci a jsem garantem kvality prezentace nemovitostí. Zároveň mám na starost marketingové aktivity, jako správu webové a facebookové prezentace společnosti.

Mezi jeden z mých zájmů patří i sociální sítě a proto mám u nás na starosti také firemní Instagram, kde vás seznamuji s novinkami, které pro vás připravujeme."

www.instagram.com/svobodapartneri 

knotkova@svobodapartneri.cz 

+ 420 774 233 801  

Vitaliy Kukharchuk

hypoteční asistent

"Jsem pravá ruka Marka Svobody, kterému asistuji při vyřizování hypotečních úvěrů a při kontaktu s bankami. Můžete se se mnou setkat na schůzkách, u kterých často bývám přítomen, protože osobní kontakt s klienty je pro mě klíčový.

Připravuji pro Vás individualizované nabídky napříč bankami a zajišťuji proces vyřízení hypotečního úvěru. Dohlížím na to, aby kompletní dokumentace pro banku byla dodána včas a vyřízení úvěru proběhlo bez zbytečných komplikací."

vitaliy@svobodapartneri.cz 

+420 773 268 484


Externí partneři

Jakub Misík

profesionální fotograf

"Jsem profesionální fotograf z Hradce Králové a už 7 let se věnuji firemní, portrétní a svatební fotografii. Za tu dobu se na mne s důvěrou obrátilo více jak 100 párů nejen z České republiky, ale také Slovenska, Norska nebo Velké Británie. Mojí specialitou jsou především nenucené emotivní momentky, které se vždy stanou klenotem každého alba. Firmě Svoboda a partneři zajišťuji nafocení nemovitostí se zaměřením na technickou preciznost fotografií, protože kvalitní fotografie prodávají."

Ing. Barbora Svobodová

odhadce nemovitostí 

"Jmenuji se Barbora Svobodová a specializuji se na tržní odhady nemovitostí v okrese Hradec Králové. Standardně pro Vás vypracuji odhad do 3 pracovních dnů od dodání potřebných podkladů a osobní prohlídky nemovitosti. Účelem odhadu může být dědické řízení, odhad tržní ceny nemovitosti u prodeje, koupě či vypořádání spoluvlastnických podílů."

www.odhadnuto.cz 

+420 728 328 099 


Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Svoboda & partneři s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění a oblasti spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000.

Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na https://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.


Bankovní instituce, se kterými spolupracujeme