Bc. Marek Svoboda

jednatel, hypoteční makléř

"Financování bydlení se věnuji přes 11 let a za tuto dobu mi svěřilo důvěru stovky klientů, kterým jsem pomohl financovat jejich nové bydlení. Spolupracuji se všemi bankami a stavebními spořitelnami a vyjednám pro vás nadstandardní podmínky hypotečního úvěru.

Díky dlouhodobé spolupráci a osobním vztahům v jednotlivých bankách pro vás získám bezkonkurenční nabídku, zajistím hladký průběh celého procesu hypotečního úvěru a vyřídím veškerou administrativu, která povede ke schválení vašeho úvěru.


Jsem certifikovaný hypoteční makléř a spotřebitelské úvěry zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 76241408 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů SAB servis, s.r.o. IČO: 24704008. 

www.HypotekaSeSvobodou.cz    

svoboda@svobodapartneri.cz 

+420 777 346 813Ing. Petr Čírtek

privátní realitní makléř

"Realitnímu trhu se aktivně věnuji již 5 let.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, vždy profesionálně a diskrétně. Zakládám si na spolehlivosti, dochvilnosti, přátelském vystupování a lidském přístupu.

Domnívám se, že perfektní prezentace nemovitosti je cesta k úspěšnému prodeji a proto využívám služeb profesionálního fotografa a vytvářím přesný půdorys, aby měl kupující jasnou představu o dispozici. Moderní technologie nemohou v mé profesi chybět a focení dronem dodává prezentaci nemovitosti originalitu."

www.PetrCirtek.cz

cirtek@svobodapartneri.cz

+420 723 473 357 


Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

"Bydlení vnímám jako velmi důležitou součást života každého z nás a cesta ke spokojenému bydlení může být trnitá. Proto jsem se rozhodl dlouhodobě věnovat nemovitostnímu trhu a zastupovat Vás při prodeji, pronájmu či vyhledání vhodné nemovitosti.

S přátelským přístupem a férovým jednáním budu Vašim obchodním partnerem v oblasti realit. Jsem si jist, že můj proaktivní přístup a nevšední nápady budou přínosem pro naši spolupráci."

www.pavelkapr.cz

kapr@svobodapartneri.cz 

+420 603 402 899 

Mgr. Lenka Hamerská

hypoteční specialistka

"Přes 10 let pro vás zajišťuji financování vašeho bydlení. Za tuto dobu jsem řešila i mnoho nestandardních klientů, kterým jsem dokázala pomoci a našla východisko z takřka  neřešitelné situace.

Věřím, že díky dlouhodobým zkušenostem dokáži připravit vhodné řešení i pro Vás."

l.hamerska@seznam.cz

+420 724 827 416

Michaela Kalousková  

Výkonná asistentka

"Mám na starost zajištění provozu kanceláře a marketingové aktivity včetně správy webové a facebookové prezentace společnosti.

Komunikuji s obchodními partnery a převážně klienty pro které nastavuji pojištění jejich nemovitého majetku. Mezi mé silné stránky patří cizí jazyky. Proto můžeme poskytovat naše služby i zahraničním klientům." 

www.facebook.com/svobodapartneri/ 

kalouskova@svobodapartneri.cz

+420 723 236 298

Barbora Knotková

Realitní asistentka

"Jsem hlavní podporou pro realitní obchodní tým. Spravuji a nastavuji veškerou inzerci a jsem garantem kvality prezentace nemovitostí. Zároveň mám na starost marketingové aktivity, jako správu webové a facebookové prezentace společnosti.

Mezi jeden z mých zájmů patří i sociální sítě a proto mám u nás na starosti také firemní Instagram, kde vás seznamuji s novinkami, které pro vás připravujeme."

www.instagram.com/svobodapartneri 

knotkova@svobodapartneri.cz

+ 420 774 233 801Vitaliy Kukharchuk

Hypoteční asistent 

"Jsem pravá ruka Marka Svobody, kterému asistuji při vyřizování hypotečních úvěrů a při kontaktu s bankami. Můžete se se mnou setkat na schůzkách, u kterých často bývám přítomen, protože osobní kontakt s klienty je pro mě klíčový.

Připravuji pro Vás individualizované nabídky napříč bankami a zajišťuji proces vyřízení hypotečního úvěru. Dohlížím na to, aby kompletní dokumentace pro banku byla dodána včas a vyřízení úvěru proběhlo bez zbytečných komplikací."

vitaliy@svobodapartneri.cz 

+420 773 268 484

Externí partneři

Jakub Misík

profesionální fotograf

"Jsem profesionální fotograf z Hradce Králové a už čtyři roky se věnuji firemní, portrétní a svatební fotografii. Za tu dobu se na mne s důvěrou obrátilo více jak 60 párů nejen z České republiky, ale také Slovenska, Norska nebo Velké Británie. Mojí specialitou jsou především nenucené emotivní momentky, které se vždy stanou klenotem každého alba. Firmě Svoboda a partneři zajišťuji nafocení nemovitostí se zaměřením na technickou preciznost fotografií, protože kvalitní fotografie prodávají."

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Svoboda & partneři s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění a oblasti spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000.

Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na https://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Bankovní instituce, se kterými spolupracujeme