top of page
foto-019.jpg

Pražská třída, Hradec Králové

83

6 590 000 Kč

OBCHODNÍ PROSTORY

Nabízíme ke koupi komerční prostory ve druhé etapě developerského projektu Cihlovka, který je situovaný na frekventované Pražské třídě na budoucím Kuklenském náměstí v Hradci Králové.


Jedná se o rohovou jednotku, zkolaudovanou jako komerční prostory, o výměře 83,5 m2 v přízemí domu exponovanou na živou Pražskou třídu. Dispozici tvoří zasedací místnost, open space kanceláře s kuchyňským koutem, phone box neboli akustická místnost, koupelna a samostatná toaleta. Akustická místnost snížením hluku umožňuje vyšší efektivitu a komfort při práci.


Komerční prostory v Cihlovce jsou navrženy v pasivním standardu a zároveň tak, aby přinášely maximální komfort vašemu podnikání. V komerčním prostoru se tedy automaticky větrá vzduch pomocí vzduchotechniky, o tepelný komfort se stará podlahové topení, vše řídí inteligentní ovládání. Pro úsporu nákladů na energie jsou na střeše instalovány fotovoltaické panely. Jednotka disponuje také přípravou na klimatizaci a chytrým domovním zvonkem. Vzhledem k použitým moderním technologiím skýtají prostory široké spektrum možností využití. Prostory jsou vhodné například k poskytování synergických služeb (odborná lékařská ordinace či péče o zdraví a výživu apod.), vedle již sídlí zubař, nebo pro obchodní účely, či bistro, pekárnu, kavárnu nebo také květinářství.


Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí. Více informací naleznete také na www.cihlovka.cz.


Kukleny projdou do roku 2030 rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části. Letos developer zkultivuje předprostor objektu Cihlovky 2. Dále se plánuje realizace náměstí městem Hradec Králové. V okolí se plánuje několik developerských projektů a dojde tak k celkové proměně místa. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Komerční prostor je obchodován formou převodu obchodního podílu. Možnost dokoupení garážového parkovacího stání.


Rádi Vám sdělíme více informací na osobním setkání. Financování Vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page