Prodej nemovitosti

Vezmeme si na starost kompletní prezentaci vaší nemovitosti. Nafotíme profesionální fotografie, vytvoříme video prohlídku a když bude třeba, proletíme se i dronem. Připravíme inzerát a efektivně ho zpropagujeme. Nemusíte absolvovat desítky zbytečných prohlídek, získáme pro vás jen relevantní zájemce. V každém kroku odvedeme kvalitní práci. Nastavíme za vás kompletní strategii prodeje a celý prodej dotáhneme do zdárného konce.


Pronájem nemovitosti 

Váš byt pronajmeme na 365 dní v roce. Nafotíme ho, připravíme kampaň pro inzertní weby i sociální sítě, vybereme nejkvalitnějšího nájemníka, vyřešíme právní agendu, po skončení smlouvy najdeme nového zájemce a přizpůsobíme cenu, aby vám pronájem pořád přinášel maximum. O vaší nemovitost se staráme dlouhodobě. 


Hypoteční úvěry 

Navrhneme, jak nejvýhodněji získat finanční prostředky na vámi vybranou nemovitost s ohledem na vaše možnosti. Kompletně vyřešíme hypotéku nebo refinancování té stávající, aniž byste museli jít osobně do banky. Vyřídíme celý proces podle vašich požadavků, získáme pro vás exkluzivní nabídky napříč bankami a během několika schůzek vás proměníme ve spokojeného majitele nemovitosti.


Realitní správa bytových domů 

Kompletně se postaráme o realitní správu vašeho bytového domu. Vyhledáme solventní nájemníky, ověříme jejich bezdlužnost a nastavíme neprůstřelné nájemní smlouvy. Zbavíme vás každodenních starostí a budeme vaším dlouhodobým realitním partnerem. Naším společným cílem bude maximalizace vašeho zisku. 


Odhad tržní ceny 

Vyplňte krátký formulář s údaji o vaší nemovitosti a my vám vyhotovíme odhad tržní ceny nemovitosti stanovený realitní kanceláří. Spočítáme vám porovnávací metodou v kombinaci s našimi zkušenostmi, jaká bude minimální, optimální a maximální tržní cena vaší nemovitosti.