Moderní byt 2+kk

Dovoluji si Vám nabídnout byt v severském stylu po kompletní rekonstrukci o dispozici 2+kk na Slezském Předměstí přibližně 10 minut chůze od historického centra Hradce Králové. Byt je situován na jižní stranu, která ho prosvětluje téměř po celý den.

Nákladná rekonstrukce proběhla v roce 2015. Nyní je vyzděné jádro, nové rozvody elektřiny a vody, štuky ve všech místnostech, plovoucí podlahy, sádrokartonové stropy s bodovým osvětlením a dvě vestavěné skříně na míru. Kuchyňská linka je v bílém lesku s dojezdovým systémem a kováním od společnosti Blum a její součástí je sklokeramická varná deska, vestavěná trouba, myčka nádobí a lednice. Dům je zateplen, má nová plastová okna, chodby a dva nové výtahy. Součástí bytu je sklepní kóje a k dispozici je i kolárna. Byt se prodává včetně kompletního vybavení.

Velmi komfortní bydlení umožňuje občanská vybavenost lokality. V blízkém okolí naleznete mateřské, základní, střední školy či gymnázia, obchodní park Orlice, Penny market nebo malé obchody s potravinami. Parkování je zdarma. Šest autobusových linek staví přímo před domem. Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

Cena 

2 350 000 Kč 

Třída energeciké náročnosti budovy G

Ing.Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz