Mezonetový byt 4+1o velikosti 160 m2

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej prostorného, mezonetového bytu s výhledem do Šimkových sadů. Byt o celkové dispozici 4+1 je umístěn ve 4.NP a díky své podlahové ploše 150 m2 nabízí naprosto komfortní bydlení.

V prvním patře je umístěn obrovský, obývací pokoj s krbem, ložnice, samostatná kuchyň, prostorná vstupní hala, koupelna se sprchovou vanou, oddělená toaleta a technická místnost. Ve druhém patře bytu jsou situovány další dva pokoje. Vlastnictví půdního prostoru umožňuje rozšíření ještě o dalších 10m2, které se dají využít pro vybudování vstupu na střechu. Střecha domu nabízí unikátní možnost vybudování až 100 m2 velké terasy s krásným výhledem na staré město.

Tento mezonetový byt vznikl před 5 lety a to po kompletní nákladné rekonstrukci. V obývacím pokoji jsou krásné renovované parkety a schodiště z masivního dřeva, v kuchyni a vstupní chodbě je dlažba.

Dům, ve kterém se byt nachází má nová plastová okna, novou střechu a je kompletně zateplen. Ve vnitrobloku objekt disponuje velikou zahradou, kde se nabízí vybudování altánu pro grilování. Každé patro domu má k dispozici jeden balkón. Součástí nabídky je také prostorná sklepní kóje a společná kolárna.

Poloha nemovitosti je téměř v samém centru města. Dům je umístěn hned vedle velmi navštěvovaných Šimkových sadů a dětského hřiště. Přímo před domem je autobusová zastávka. Bezproblémové parkování přímo před domem. 

Cena 5.490.000,-

Třída energeciké náročnosti budovy G

Ing.Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz