prodej-lyzarsky-areal-bartosovice-v-orli
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Bartošovice v Orlických horách

17 000 000 Kč

LYŽAŘSKÝ AREÁL

Nabízíme ke koupi oblíbený rodinný lyžařský areál Nella ve vyhledávané lokalitě Bartošovice v Orlických horách o celkové rozloze 6,5 hektaru.


Tento areál je současným majitelem provozován již od roku 1995 a pyšní se každoroční vzrůstající se návštěvností. Popularita a oblíbenost areálu stále stoupá, zejména díky pravidelnému provozu, ochotné obsluze, ideálním podmínkám pro rodiny s dětmi a zvyšujícímu se komfortu poskytovaných služeb.


Vybudoval se zde snowpark, zřídila zpevněná přistávací plocha pro vrtulník, otevřela se lyžařská škola, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, vybudoval se komplexní zasněžovací systém a další. Pro letní sezónu je nově zřízen provoz horských kár.


S rozvojem samotného areálu se ruku v ruce rozvíjejí i služby v samotné obci, zejména vznikají nové ubytovací kapacity a stravovací zařízení.


Další přidanou hodnotou je zpracovaná studie pro letní bobovou dráhu, která by přinesla další letní využití. Tato studie je již schválena obcí a CHKO, proběhly změny v územním plánu a zahájila se EA jednání.


Dále je zpracován projekt pro kompletní rekonstrukci dolní budovy vleku, což by zahrnovalo sjednocení skladovacích prostor pro techniku a vybavení, rozšíření stravovacích možností a přidání ubytovací kapacity. Pro tento projekt je vypracovaná dokonce už i prováděcí dokumentace.


Součástí prodeje je veškeré vybavení areálu, stačí dodat personál a můžete zahájit sezónu!


Více informací vám rádi sdělíme na osobním setkání. Financování vám pomůžeme vyřešit.

02a.jpg
03c.jpg

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz