prodej-lyzarsky-areal-bartosovice-v-orli

Bartošovice v Orlických horách

17 000 000 Kč

LYŽAŘSKÝ AREÁL

Nabízíme ke koupi oblíbený rodinný lyžařský areál Nella ve vyhledávané lokalitě Bartošovice v Orlických horách o celkové rozloze 6,5 hektaru.


Tento areál je současným majitelem provozován již od roku 1995 a pyšní se každoroční vzrůstající se návštěvností. Popularita a oblíbenost areálu stále stoupá, zejména díky pravidelnému provozu, ochotné obsluze, ideálním podmínkám pro rodiny s dětmi a zvyšujícímu se komfortu poskytovaných služeb.


Vybudoval se zde snowpark, zřídila zpevněná přistávací plocha pro vrtulník, otevřela se lyžařská škola, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, vybudoval se komplexní zasněžovací systém a další. Pro letní sezónu je nově zřízen provoz horských kár.


S rozvojem samotného areálu se ruku v ruce rozvíjejí i služby v samotné obci, zejména vznikají nové ubytovací kapacity a stravovací zařízení.


Další přidanou hodnotou je zpracovaná studie pro letní bobovou dráhu, která by přinesla další letní využití. Tato studie je již schválena obcí a CHKO, proběhly změny v územním plánu a zahájila se EA jednání.


Dále je zpracován projekt pro kompletní rekonstrukci dolní budovy vleku, což by zahrnovalo sjednocení skladovacích prostor pro techniku a vybavení, rozšíření stravovacích možností a přidání ubytovací kapacity. Pro tento projekt je vypracovaná dokonce už i prováděcí dokumentace.


Součástí prodeje je veškeré vybavení areálu, stačí dodat personál a můžete zahájit sezónu!


Více informací vám rádi sdělíme na osobním setkání. Financování vám pomůžeme vyřešit.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz