Luxusní střešní byt 2+kk

Zprostředkujeme Vám pronájem tohoto výjimečného, střešního bytu, který je umístěn v samém srdci historického centra Hradce Králové, na Velkém náměstí. Tento luxusní byt o celkové podlahové ploše 90,33 m2 prošel kompletní, velmi nákladnou rekonstrukcí. Jeho dispozici tvoří prostorná vstupní chodba, ložnice, prosvětlený, obrovský obývací pokoj, který je spojený s kuchyňským koutem a jídelnou. V zákoutí tohoto pokoje je k dispozici drobná pracovna a malý otevřený pokoj. Dispozici dále tvoří koupelna, samostatné WC a technická místnost.
Při rekonstrukci byly použity velmi kvalitní a moderní materiály. Kladl se důraz na zateplení střechy a designové prvky. Byt je nabízen včetně kompletního vybavení. Veškerý nábytek je zakázkové výroby. Kuchyňský kout disponuje elektronickými pojezdy, vysokou řadou spotřebičů Elektrolux, indukční deskou a výsuvným nerezovým odsavačem par Faber. V koupelně je umístěna sprchová vana, vyhřívaná podlaha a bezdotykové osvětlení. Světla v celém bytě byla vytvořena také individuálně a to formou nerezového tubusu s led žárovkami. V obývací části je instalován audiosystém Bose. Interiérové dveře jsou lakované do barvy champagne, aby ladily s celkovým výrazem bytu.
V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.
Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena je uvedená bez nákladů na energie, které činí cca 2.500,-Kč.
Doporučujeme osobní prohlídku.

14 000 Kč / měsíc

Třída energeciké náročnosti budovy G

Ing.Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz