top of page
foto-78.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Ak. Heyrovského, Hradec Králové

94

15 000 Kč

ADMINISTRATIVNÍ PROSTORY

Nabízíme vám k pronájmu administrativní prostor v ulici Akademika Heyrovského, v Hradci Králové.

 

Kancelář o podlahové ploše 25 m² se nachází ve 3. nadzemním podlaží zrekonstruované kancelářské budovy s výtahem. Prostor prošel rekonstrukcí a nabízí nové podlahy, LED svítidla a veškerou strukturovanou kabeláž s možností individuální úpravy. Samozřejmostí je sociální zázemí, s možností využití samotné vybavené kuchyně s jídelnou, dále dvě oddělené toalety a sprchu.

 

V případě potřeby jiné velikosti prostoru je možnost výběru z celkové nabízené plochy 139m². Z toho 2x neprůchozí kancelář o velikosti 19m² a 25m², dále 3x kancelář o velikosti 12m², 12m² a 30m² (lze řešit jako průchozí či neprůchozí). Celková plocha kanceláří je 98m² + kuchyňka s jídelnou 11m², samostatný sklad 2m² + ostatní prostory dle přiloženého půdorysu. Lze pronajmout jako celek, jednotlivé části, či samostatně. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 

Nemovitost se nachází v okolí centra Hradce Králové, kde je plná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost – přímé připojení na městský okruh, zastávka MHD vzdálena 3 minuty pěšky. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši tří měsíčních nájmů. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie.

 

Více informací vám rádi sdělíme na osobní schůzce nebo po telefonu.

 

Doporučujeme osobní prohlídku.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page