top of page
pronajem-byt-2-kk-474-m2-ulice-ticha-hradec-kralove-slezske-predmesti-foto-063-d09855-2.jp
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Tichá, Hradec Králové

41

2

pokoje

PRONAJATO

BYT 2+KK

Rádi bychom vám nabídli k pronájmu bytovou jednotku 2+kk v ulici Tichá, Hradec Králové – Slezské Předměstí.

 

Celkovou podlahovou plochu 41,5 m² tvoří kuchyň s obývacím pokojem a menší oddělená ložnice, koupelna a samostatná toaleta s vlastním umyvadlem. Koupelna disponuje vyhřívanou podlahou a sprchovým koutem s tropickým deštěm i ruční sprchou.

 

Byt je vybaven novým kuchyňským koutem, rekuperací vzduchu a designovými interiérovými dveřmi značky SEPOS. V bytě je položena kvalitní odolná vinylová podlaha. Vytápění je zajištěno moderním konvektorovým radiátorem. Dále jsou zde připraveny rozvody k montáži AC jednotky na střechu.


Jednotka je umístěna ve 2. nadzemním podlaží novostavby. Bytový dům má kvalitní zateplení jak zdiva, tak střechy, dále má osazená kvalitní plastová okna s trojsklem, která izolují teplo a zaručují eliminaci hluku. Díky použitým technologiím jsou měsíční náklady na energie maximálně úsporné.


Součástí nabídky je také možnost využití kolárny a oplocené zahrady za domem.


Nemovitost se nachází v klidné městské části Slezské Předměstí. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost.


Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 1.500,-Kč.


Doporučujeme osobní prohlídku.

02.jpg

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page