top of page
prodej-obchodni-prostory-ulice-prazska-trida-hradec-kralove-noho-cihlovkaii-ext-retail-13-

Pražská třída, Hradec Králové

91

6 840 000 Kč

KOMERČNÍ PROSTORY

Nabízíme ke koupi komerční prostory ve druhé etapě prémiového developerského projektu Cihlovka, která je situována na frekventované Pražské třídě na budoucím Kuklenském náměstí v Hradci Králové.

 

Jedná se o rohovou jednotku o výměře 91,1 m² v přízemí domu exponovanou na Pražskou třídu. Komerční prostory v Cihlovce jsou navrženy v pasivním standardu a zároveň tak, aby přinášely maximální komfort vašemu podnikání. V komerčním prostoru se tedy automaticky větrá vzduch pomocí vzduchotechniky, o tepelný komfort se stará podlahové topení a dochlazení, vše řídí inteligentní ovládání. Pro úsporu nákladů na energie jsou na střeše instalovány fotovoltaické panely.

 

Vzhledem k použitým moderním technologiím skýtají prostory široké spektrum možností využití. Prostory jsou vhodné například k poskytování synergických služeb (odborná lékařská ordinace či péče o zdraví a výživu apod.) nebo pro obchodní účely, či bistro, pekárnu, kavárnu nebo také květinářství. Prostory jsou nabízeny ve standardním provedení, lze je však také individualizovat v rámci fit-outu.

 

Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí. Více informací naleznete také na www.cihlovka.cz. Kukleny projdou do roku 2030 rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).

 

Prodávající je plátce DPH a uvedená kupní cena je včetně DPH.

K tomuto projektu Vám rádi sdělíme více informací na osobním setkání. Financování Vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page