prodej-obchodni-prostory-ulice-prazska-trida-hradec-kralove-noho-cihlovkaii-ext-retail-13-
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Pražská třída, Hradec Králové

91

6 840 000 Kč

KOMERČNÍ PROSTORY

Nabízíme ke koupi komerční prostory ve druhé etapě prémiového developerského projektu Cihlovka, která je situována na frekventované Pražské třídě na budoucím Kuklenském náměstí v Hradci Králové.

 

Jedná se o rohovou jednotku o výměře 91,1 m² v přízemí domu exponovanou na Pražskou třídu. Komerční prostory v Cihlovce jsou navrženy v pasivním standardu a zároveň tak, aby přinášely maximální komfort vašemu podnikání. V komerčním prostoru se tedy automaticky větrá vzduch pomocí vzduchotechniky, o tepelný komfort se stará podlahové topení a dochlazení, vše řídí inteligentní ovládání. Pro úsporu nákladů na energie jsou na střeše instalovány fotovoltaické panely.

 

Vzhledem k použitým moderním technologiím skýtají prostory široké spektrum možností využití. Prostory jsou vhodné například k poskytování synergických služeb (odborná lékařská ordinace či péče o zdraví a výživu apod.) nebo pro obchodní účely, či bistro, pekárnu, kavárnu nebo také květinářství. Prostory jsou nabízeny ve standardním provedení, lze je však také individualizovat v rámci fit-outu.

 

Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí. Více informací naleznete také na www.cihlovka.cz. Kukleny projdou do roku 2030 rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).

 

Prodávající je plátce DPH a uvedená kupní cena je včetně DPH.

K tomuto projektu Vám rádi sdělíme více informací na osobním setkání. Financování Vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz