top of page
02.jpg

Hradec Králové - Malšovice

20

13 900 Kč

Nabízíme Vám k pronájmu nebytové jednotky v nejmodernějším tenisovém areálu ve východních Čechách.

 

Tento areál se nachází v lukrativní částí města Hradce Králové - Malšovice. Jedná se o multifunkční tenisový areál s venkovními i krytými kurty, vlastní restaurací, aparthotelem, wellness a dalšími nebytovými prostory pro možné služby, přidružené k tomuto areálu. Areál je momentálně ve výstavbě s předpokládaným dokončením Q4 2024.


Rádi bychom Vám nabídli možnost pronájmu obchodního prostoru o velikosti od 20m2 a to včetně vlastního sociálního zázemí. Prostory je možné nyní individuálně upravit dle potřeb klienta a to včetně propojení dvou jednotek a vytvoření většího nebytového prostoru. Hledáme služby, které by byly vhodným doplňkem pro celý areál jako například Physioterapie, masáže, obchod se sportovním vybavením, barber shop, kosmetický salón apod.


Areál se nachází v přímé návaznosti na moderní bytovou zástavbu s dostatkem potencionálních klinetů, současně je v přímé blízkosti ulice Hradečníce, která je spojnicí mezi bytovou zástavbou a městkými lesy. Velmi frekventované a strategicky vhodné místo pro služby.


Více informací Vám konkrétně sdělíme na osobní schůzce či po telefonu, proto nás neváhejte kontaktovat.

KOMERČNÍ PROSTOR

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page