prodej-horsky-hotel-nebozizek-pec-pod-sn

Pec pod Sněžkou

531

12

7105

pokojů

m² pozemek

info o ceně v RK

HORSKÝ HOTEL

Nabízíme vám ke koupi horský hotel s rozlehlými, částečně stavebními pozemky a investičním potenciálem, který se nachází poblíž centra Pece pod Sněžkou. 


V tradičním horském hotelu o celkové ploše 531 m² je k dispozici plně vybavená kuchyň, společenská místnost, bar, 12 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů s privátní koupelnou se sprchovým koutem a dvě garáže. Z některých pokojů je přístupný balkon s malebným výhledem do okolí. V přízemí se nachází také samostatný byt, který lze využít jako apartmán nebo zázemí pro majitele.


K hotelu náleží soukromé parkoviště a částečně stavební pozemky v blízkosti lesa o celkové rozloze 7 105 m². Pozemek pod hotelem o výměře 1470 m² je ryze stavební a nabízí možnost výstavby dalšího rekreačního objektu.


Příjezd až k hotelu je po zpevněné asfaltové komunikaci. Dle územního plánu se nemovitost nachází v lokalitě, která nemá typickou „údolní polohu“. Neprochází jí hlavní průjezdní komunikace ani žádný z hlavních vodních toků. V okolí je převážně bytová zástavba, řadové domy a několik individuálních rodinných domů. 


Pec pod Sněžkou je největší středisko lyžování a turistiky ve východní části Krkonoš a poskytuje celoroční vyžití. Okolí hotelu nabízí nepřeberné množství možných aktivit. Naleznete zde řadu značených turistických stezek vhodných i pro výlety na horských kolech. V blízkosti se nachází venkovní kurt s umělým povrchem a multifunkční hřiště nejen na volejbal. Pro děti bylo v těsném sousedství hotelu vybudováno dětské hřiště. Zábavu nabízí i Relaxpark, kde naleznete kromě bobové dráhy také obří skluzavku, trampolíny nebo lanové centrum. Dále se zde nachází například wellness, fitness, bowling nebo pastviny a výběhy s hospodářskými zvířaty. V obci je plná občanská vybavenost, fungují zde potraviny, pošta i bankomaty. Hradec Králové je vzdálen 73 kilometrů, Praha 180 kilometrů, Polsko 20 kilometrů.


Horský hotel Nebozízek vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

prodej-horsky-hotel-nebozizek-pec-pod-sn

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz