top of page
foto-096.jpg

Řepčice - Velké Popovice

11 900 000 Kč

DŮM

Zprostředkujeme vám prodej pečlivě udržovaného rekreačního domu v obci Řepčice na Velkopopovicku, Praha - východ.

 

Jedná se o částečně podsklepený přízemní dům se sedlovou střechou, který je určený k rekreaci, ale i pro vlastní bydlení.


Objekt s celkovou podlahovou plochou 90 m2 a o dispozici 3+kk nabízí chodbu, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, dva obytné pokoj, koupelnu se sprchovým koutem a s toaletou. Venku se nachází také malý zahradní domek na nářadí.


Vytápění domu je zajištěno kombinací elektrického kotle a kamny na tuhá paliva. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 1993 a v roce 2012 proběhla další rekonstrukce interiéru, kdy došlo i k výměně oken za dřevěné s trojsklem. Svislé obvodové konstrukce stavby jsou cihlové. Dům je napojen na septik a voda na kopanou studnu o hloubce cca 2 metry.


K domu náleží rozlehlý pozemek o celkové výměře 2405 m2. Na pozemku se nachází dvě přírodní jezírka a množství majestátních vzrostlých stromů a zeleně, což zajišťuje vlastní oázu klidu jen kousek od Prahy.


Nemovitost se nachází ve velmi klidné lokalitě Přírodního parku Velkopopovicko v zástavbě rekreačních objektů. Jedná se o jednu z nejpůvodnějších a nejopuštěnějších krajin východního okraje Prahy. Obec Řepčice se nachází pouhých 20 km od Prahy.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page