Dům s duší umělce, České Meziříčí

Investiční příležitost 20km od centra města Hradce Králové: Nabízíme k prodeji prostory k podnikání, spojené s rodinným domem, na klidném místě v Českém Meziříčí. Výborné spojení do Hradce Králové, Prahy, Nového Města nad Metují, Náchoda, Dobrušky, Kvasin, atd.. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný rodinný dům, včetně obytného podkroví, a přilehlou stodolu se samostatným bytem-kanceláří (dvě místnosti, kuchyňská linka a koupelna s infrasaunou a wc). V přízemí stodoly jsou dvě garáže, dílna a nadzemní sklípek. Obě samostatné garáže mají automatická, dálkově ovládaná sekční vrata.
V přízemí samotného domu je předsíň, chodba, prostorná obytná kuchyň, koupelna, wc a dvě místnosti, v patře tři obytné místnosti, koupelna a wc. Celková dispozice staveb je 6+kk a 2+kk. Obytná plocha 244m² plus 80m² technického zázemí.
Plocha pozemku 845m². Pozemek je oplocený, přístupný samostatně k obytné i provozní části. Zahrada nabízí naprosté soukromí. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění je zajištěno plynovým kotlem, v koupelně a obytné kuchyni podlahové topení, okna jsou kombinovaně dřevěná a plastová. Na pozemku je studna. Dům je nabízen s kompletním vybavením, lze ihned využívat např. jako ubytovnu, vícegenerační bydlení nebo bydlení spojené s podnikáním apod.


Doporučujeme osobní prohlídku. Financování této nemovitosti zajistíme. 

Cena

6 360 000 Kč
(cena k jednání)

Třída energetické náročnosti budovy G   

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz