top of page
prodej-rekreacni-objekt-starobucke-debrne-c-ev-64-obec-nemojov-dji-0042-b3ee5b-2.jpg

Starobucké Debrné, Nemojov

152

5

2

pokojů

koupelny

5 400 000 Kč

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/6

CHATA

Nabízíme Vám ke koupi rekreační objekt – chatu v obci Nemojov.

 

Jedná se o zděnou částečně podsklepenou stavbu s jedním nadzemním podlaží a obytným podkrovním prostorem pod sedlovou střechou, která leží na pozemku o rozloze 5563 m². Zastavěná plocha je 106 m². Objekt byl do nynějšího stavu postaven v letech 2015. Nemovitost je ve stádiu dokončené hrubé stavby. Díky svému stavu je stavba vhodná k realizaci Vašeho individuálního vkusu a představ. V suterénu se nachází klenbový kamenný sklípek na zeleninu a ovoce. Přízemí o výměře 86,43 m² tvoří veranda, předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, toaleta a technická místnost. Podkroví o výměře 48,26 m² je tvořeno předsíní se schodištěm, ložnicí a dětským pokojem.


Vytápění chaty je zajištěno osazenou krbovou vložkou s horkovzdušnými rozvody. Je provedena elektroinstalace na 220 V i 380 V do rozvaděče, v objektu jsou provedeny pouze základní rozvody vodičů elektroinstalace. Rozvod studené i teplé vody je proveden v plastovém potrubí. Kanalizační přípojka do odpadní jímky.


Rekreační objekt se nachází v místní části obce Nemojov – Starobucké Debrné, která je vzdálena 15 minut autem od Dvora Králové na Labem. Do Hradce Králové je to pouze 45 km. Nemovitost je přímo přístupná z místní lesní cesty u zástavby dalších rekreačních objektů v osadě zvané Amerika. 


Doporučujeme osobní prohlídku. Financování této nemovitosti zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page