top of page
foto-111.jpg

Nad Rybníky

64

3

1

pokojů

koupelna

6 950 000 Kč 

CHATA

Nabízíme vám ke koupi rekreační objekt, který je situována v ulici Nad Rybníky v katastrálním území Kluky v Hradci Králové.

 

Jedná se o objekt pro individuální rekreaci s číslem evidenčním o zastavěné ploše 74,89 m². Interiér o užitné ploše 64 m² nabízí dispozici 3+1. Přízemí tvoří předsíň, chodba, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyň a obývací pokoj. Patro disponuje dvěma obytnými pokoji. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 

Objekt prošel částečnou rekonstrukcí – opravená fasáda a dřevěná okna, elektřina v mědi, nová plovoucí podlaha. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje kombinovaně kotel na tuhá paliva a elektrický bojler. Objekt je umístěn na mírně svažitém pozemku o celkové výměře 1267 m².

 

V současné době se vyřizuje stavební povolení pro nový projekt, následně se může začít s výstavbou. Jedná se o projekt na kompletně podsklepený rodinný dům o ideální dispozici 5+kk a ploše 180 m². Přízemí domu bude sloužit jako společenská zóna, která je tvořena chodbou, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, pracovnou a koupelnou s toaletou. Patro bude privátní zónou, kde budou umístěny 3 samostatné obytné pokoje, koupelna a samostatná toaleta. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 

Katastrální území Kluky se nachází v místní části Nový Hradec Králové. Nemovitost je situována v klidném prostředí vhodném pro bydlení. Pozemek se rozléhá ve velmi klidné a vyhledávané lokalitě v Hradci Králové, a to především díky své blízkosti k přírodě a zároveň dobré poloze vzhledem k dostupnosti do centra města. V místě je výborná dopravní dostupnost.

 

Detailní projektovou dokumentaci vám rádi ukážeme na osobním setkání.

 

Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page