top of page
foto-111.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Nad Rybníky

64

3

1

pokojů

koupelna

8 490 000 Kč 

CHATA

Nabízíme vám ke koupi rekreační objekt, který je situována v ulici Nad Rybníky v katastrálním území Kluky v Hradci Králové.

 

Jedná se o objekt pro individuální rekreaci s číslem evidenčním o zastavěné ploše 74,89 m². Interiér o užitné ploše 64 m² nabízí dispozici 3+1. Přízemí tvoří předsíň, chodba, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyň a obývací pokoj. Patro disponuje dvěma obytnými pokoji. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 

Objekt prošel částečnou rekonstrukcí – opravená fasáda a dřevěná okna, elektřina v mědi, nová plovoucí podlaha. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje kombinovaně kotel na tuhá paliva a elektrický bojler. Objekt je umístěn na mírně svažitém pozemku o celkové výměře 1267 m².

 

V současné době se vyřizuje stavební povolení pro nový projekt, následně se může začít s výstavbou. Jedná se o projekt na kompletně podsklepený rodinný dům o ideální dispozici 5+kk a ploše 110 m². Přízemí domu bude sloužit jako společenská zóna, která je tvořena chodbou, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, pracovnou a koupelnou s toaletou. Patro bude privátní zónou, kde budou umístěny 3 samostatné obytné pokoje, koupelna a samostatná toaleta. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 

Katastrální území Kluky se nachází v místní části Nový Hradec Králové. Nemovitost je situována v klidném prostředí vhodném pro bydlení. Pozemek se rozléhá ve velmi klidné a vyhledávané lokalitě v Hradci Králové, a to především díky své blízkosti k přírodě a zároveň dobré poloze vzhledem k dostupnosti do centra města. V místě je výborná dopravní dostupnost.

 

Detailní projektovou dokumentaci vám rádi ukážeme na osobním setkání.

 

Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page