top of page
prodej-chalupa-nebeska-rybna-1-rokytnice-v-orlickych-horach-dji-0057-26467d-2.jpg

Nebeská Rybná

155

6

pokojů

2261

m² pozemek

9 990 000 Kč

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/5

CHALUPA

Nabízíme vám ke koupi rekreační objekt v obci Nebeská Rybná. Jedná se o patrový částečně podsklepený zděný dům o obytné ploše 155 m². V přízemí se nachází šest samostatných místností, kuchyň, koupelna, toaleta a chodba, ze které vedou zděné schody do podkroví. Podkroví tvoří půda, která nabízí možnost úpravy na další obytné prostory.


Bývalá fara byla vystavěna koncem 19. století, od té doby je průběžně udržována a před osmi lety prošla kompletní nákladnou rekonstrukcí, při které došlo mimo jiné k výměně rozvodů elektřiny, podlah, oken a střechy a opravě trámů. Standard domu tvoří podlahy ze skládaného vinylu a betonu, dřevěná špaletová okna. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva.


Celý objekt je oplocen a sestává z výše uvedeného domu a také původních kamenných staveb určených k rekonstrukci. Kouzelná zahrada se zelení o celkové výměře 2261 m2 nabízí prostor jak pro odpočinek, tak pro akčnější aktivity. Díky romantickému přírodnímu prostředí, je objekt po drobných úpravách vhodný pro pořádání společenských akcí, konkrétně například svateb. Vzhledem k umístění nemovitosti poblíž zimního střediska Říčky v Orlických horách se nabízí možnost úpravy na komerční rekreační objekt. 


Budova má číslo popisné a je možné ji využívat k trvalému bydlení. Zejména se ale jedná o čistě rekreační objekt, který se nachází v obci s poetickým názvem Nebeská Rybná na návrší mezi řekou Zdobnicí a Říčkou. 


Nebeská Rybná je malou vesnicí, vzdálenou 4 km od Rokytnice v Orlických horách. V krátké dojezdové vzdálenosti se tak nachází veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti je situováno veřejné devíti-jamkové golfové hřiště, fotbalpark a dominanta obce farní kostel sv. apoštolů Jakuba a Filipa.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page