Dům k rekreaci

Zprostředkujeme Vám prodej rekreačního domu v malebné obci
Machov na Náchodsku. Jedná se o stavbu po kompletní rekonstrukci. V domě je zcela nová kuchyň se spotřebiči, nová koupelna, podlahy, stropy, kompletně nová střecha včetně krovu. V celém domě jsou také instalována nová plastová okna. Přízemní část domu ještě není zcela dokončena a stejně tak zevnějšek. Podkroví nabízí lukrativní možnost vybudování bytové jednotky na následný pronájem pro rekreanty. Dům je přiveden na obecní vodovod, na pozemku je čistička odpadních vod, vytápění je zajištěno elektrickým kotlem, ale zároveň je vybudována přípojka na krbová kamna. Dům je zateplen. K domu přiléhá pozemek o rozloze 240 m² s možností parkovacího stání.

Obec Bělý je vyhledávanou chalupářskou lokalitou s možností výletů do nedalekých Broumovských skal, Adršpachu a Polska. V nedaleké Polici nad Metují najdete veškeré služby, včetně supermarketů, restaurací apod. 

Financování nemovitosti zajistíme. 

Třída energetické náročnosti budovy G 

Info o ceně u RK


Możemy zorganizować sprzedaż domu wakacyjnego w malowniczej wiosce Machov na Nachodsku. Jest to budynek po całkowitej rekonstrukcji. Dom ma nowa, urządzoną kuchnię, nową łazienkę, nowe podłogi i sufity oraz całkowicie nowy dach, w tym kratownica. W całym domy sa nowe , plkastikowe okna. Parter domu nie jest jeszcze całkowicie wykończony, podobnie jak fasada domu. Poddasze oferuje lukratywna opcję budowy jednostki mieszkalnej do późniejszego, ewentua; nego wynajmu dla wczasowiczów. Dom jest doprowadzony do miejskiej sieci wodociągowej raz kanalizacyjnej. Ogrzewanie zapewnia kocioł elektryczny, ale jednocześnie jest budowane połączenie z oiecem. Dom jest izolowany. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 240 m² z miejscem parkingoym. 

Miejscowość Bělý jest popularna miejscowością górską z możliwością wycieczek do pobliskich Skał Broumowskich, Adrspach i Polski. W pobliskiej Police nad Metuji znjadziesz wszystkie usługi, w tym supermarkety, restauracje itp 

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz