FOTO-003.jpg

Třebechovice pod Orebem

430

4

3

jednotky

podlaží

13 500 000 Kč

BYTOVÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej bytového domu v ulici Čsl. legií v Třebechovicích pod Orebem.

 

Bytový dům o celkové podlahové ploše 430 m² je rozdělen na tři nadzemní podlaží a je částečně podsklepen. V 1. NP se nachází dvě bytové jednotky o dispozici 1+kk a komerční prostor se samostatným vstupem z ulice. Druhé nadzemní podlaží disponuje velkorysým prostorným bytem 4+kk. Ve třetím nadzemní podlaží se nachází půda, která nabízí možnost úpravy na další 2 bytové prostory. Jsou zde již připraveny potřebné rozvody.

 

Celý dům prošel kompletní nákladnou revitalizací, má osazena nová dřevěná okna, novou střechu a fasádu. Všechny byty jsou rovněž po rekonstrukci. Každé podlaží má svůj nový plynový kotel. Celý objekt sestává ze dvou staveb – bytového domu a dvojgaráže ve vnitrobloku.


Nemovitost je vhodnou investiční příležitostí, dům je aktuálně plně obsazen nájemníky. 


Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, množství obchodů, restaurací nebo sportovní areál. V místě je výborná dopravní dostupnost – je zde dobré vlakové i autobusové spojení do okolí. Město je situována přibližně 12 km východně od Hradce Králové. Díky svému okolí s krásnými lesy a půvabným zákoutím řeky Orlice je město oblíbeným místem pro život.


Doporučujeme osobní prohlídku. Financování zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz