FOTO-003.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Třebechovice pod Orebem

430

4

3

jednotky

podlaží

REZERVACE

BYTOVÝ DŮM

Zprostředkujeme vám prodej bytového domu v ulici Čsl. legií v Třebechovicích pod Orebem.

 

Bytový dům o celkové podlahové ploše 430 m² je rozdělen na tři nadzemní podlaží a je částečně podsklepen. V 1. NP se nachází dvě bytové jednotky o dispozici 1+kk a komerční prostor se samostatným vstupem z ulice. Druhé nadzemní podlaží disponuje velkorysým prostorným bytem 4+kk. Ve třetím nadzemní podlaží se nachází půda, která nabízí možnost úpravy na další 2 bytové prostory. Jsou zde již připraveny potřebné rozvody.

 

Celý dům prošel kompletní nákladnou revitalizací, má osazena nová dřevěná okna, novou střechu a fasádu. Všechny byty jsou rovněž po rekonstrukci. Každé podlaží má svůj nový plynový kotel. Celý objekt sestává ze dvou staveb – bytového domu a dvojgaráže ve vnitrobloku.


Nemovitost je vhodnou investiční příležitostí, dům je aktuálně plně obsazen nájemníky. 


Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, množství obchodů, restaurací nebo sportovní areál. V místě je výborná dopravní dostupnost – je zde dobré vlakové i autobusové spojení do okolí. Město je situována přibližně 12 km východně od Hradce Králové. Díky svému okolí s krásnými lesy a půvabným zákoutím řeky Orlice je město oblíbeným místem pro život.


Doporučujeme osobní prohlídku. Financování zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz