top of page
foto-022.jpg

Urxova, Hradec Králové

68

4

pokoje

19 000 Kč

BYT 4+KK

Zprostředkujeme vám pronájem bytu 4+kk s balkonem v ulici Urxova v Hradci Králové.


Jedná se o byt po rekonstrukci v 11. nadzemním podlaží panelového domu se dvěma výtahy. Interiér o celkové podlahové ploše 68 m² tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem, ložnice, 2 pokoje, koupelna s vanou, samostatná toaleta. Z ložnice je přístupný balkon.


Kuchyňská linka na míru je vybavena vestavěnými spotřebiči. Standard bytu tvoří praktická vestavěná šatní skříň v předsíni a linoleum v kombinaci s keramickou dlažbou. Součástí nabídky je také sklepní kóje v suterénu domu.


Nemovitost se nachází ve vyhledávaném bytovém komplexu Moravské Předměstí v Hradci Králové. Lokalita nabízí jak rozsáhlou občanskou vybavenost, tak zázemí se vzrostlou zelení. V okruhu do 500 m od domu leží například supermarket, pošta, lékárna, restaurace i školy. V místě je perfektní dopravní dostupnost, cca 450 m od domu se nachází zastávka MHD. Parkovat lze na bezplatném parkovišti před domem nebo na veřejné komunikaci.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie, které činí cca 5.000,-Kč. Dále je požadována odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page