top of page
foto-021.jpg

Pražská třída, Hradec Králové

30 000 Kč

95

4

10

1

pokoje

m² lodžie

parkovací stání

BYT 4+KK

Nabízíme vám k pronájmu jedinečnou bytovou jednotku 4+kk ve druhé etapě developerského projektu Cihlovka, která je situována na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt pasivního moderního rezidenčního bydlení, který aktivně pečuje o vaše zdraví a pohodlí.


Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše 95,6 m² tvoří zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dva samostatné neprůchozí pokoje, koupelna a samostatná toaleta. K bytu dále přísluší lodžie o celkové ploše 10,1 m2 a komora na patře o výměře 3,1 m2. Součástí nabídky je rovněž vyhrazené garážové parkovací stání. Kuchyňská linka na míru disponuje velkorysou pracovní plochou a vestavěnými spotřebiči.


Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Standard bytu tvoří automatické větrání s rekuperací tepla, podlahové teplovodní vytápění, podlahové chlazení, šetřiče vody, tepelné čerpadlo a předokenní elektrické žaluzie, které plně zakrývají lodžii, praktické vestavěné úložné prostory v chodbě. Jednotka má osazená velkoformátová okna až na zem a fotovoltaické panely umístěné na střeše domu. Byt obsahuje prvky chytré domácnosti a je již ve standardu inteligentní, tzn. vše funguje automaticky. Dům disponuje také chytrým domovním zvonkem s funkcí detekce obličeje, zanechání vzkazu na záznamníku a další. Aby nedocházelo k přehřívání budovy, dbá se na kvalitní zateplení. Možnost využití společné kolárny v domě a zásilkovna boxu přímo u domu, nebo sdíleného auta Carsharing.


Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí. Stabilní internetové připojení je zajištěno optickým kabelem.


Kukleny projdou v budoucnu rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části, včetně provizorního náměstí, které vznikne hned před domem. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí cca 4.500 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page