208_01.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Pražská třída, Hradec Králové

7 190 000 Kč

108

4

10

pokoje

m² lodžie

BYT 4+KK

Zprostředkujeme vám prodej jedinečné bytové jednotky 4+kk ve druhé etapě developerského projektu Cihlovka, která je situována na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt pasivního moderního rezidenčního bydlení, který aktivně pečuje o vaše zdraví a pohodlí.


Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše 108,3 m² tvoří zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři pokoje, koupelna a samostatná toaleta. K bytu dále přísluší prostorný lodžie o výměře 10,1 m² a komora na patře o výměře 3,2 m².


Pro výstavbu budou použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Standard bytu tvoří automatické větrání s rekuperací tepla, podlahové teplovodní vytápění, podlahové chlazení, šetřiče vody, tepelné čerpadlo. Jednotka má osazená velkoformátová protihluková okna až na zem. Ohřev vody zajišťují fotovoltaické panely umístěné na střeše domu. Byt obsahuje prvky chytré domácnosti a je již ve standardu inteligentní, tzn. vše funguje automaticky. Možnost koupě parkovacího stání. Aby nedocházelo k přehřívání budovy, dbá se na kvalitní zateplení.


Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí.


Prostorný byt je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry nebo dokonce jako investice. Cihlovka šetří nejen přírodu, ale i peněženku, a vzhledem k použitým technologiím, budou provozní měsíční náklady na byt 4+kk maximálně úsporné. Více informací naleznete také na www.cihlovka.cz.


Kukleny projdou do roku 2030 rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak). 
Rádi Vám sdělíme více informací na osobním setkání. 


Financování Vám pomůžeme vyřešit.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz