top of page
FOTO-028ss.jpg

Antonína Petrofa, Hradec Králové

15 990 000 Kč

119

4

72

2

pokoje

m² terasa

park. stání

BYT 4+KK

Nabízíme vám k prodeji byt 4+kk v projektu Na Plachtě v ulici Antonína Petrofa, Hradec Králové. Bytová jednotka se nachází v 5. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.

 

Podlahovou plochu 119,1 m2 tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři samostatné neprůchozí pokoje, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatná toaleta, komora a chodba. Ze všech obytných místností je přístupná obchozí slunná terasa o celkové výměře 72 m2. K dispozici je také sklepní kóje o výměře 4,13 m2. Součástí nabídky jsou také dvě garážová stání v 1. podzemním podlaží domu.

 

Díky velkoformátovým oknům byt nabízí dostatek přirozeného světla. Standardem bytu je dále na míru vyrobená kuchyňská linka s ostrůvkem a vestavěnými spotřebiči, dřevěná dýhová podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou, příprava na klimatizaci a exteriérové žaluzie na všech oknech.

 

Nemovitost má nízké náklady na bydlení, nachází v oblíbené a poklidné městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například přírodní památka Na Plachtě.

 

Třída energetické náročnosti: B

Bytem vás rádi provedeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

© 2023 Svoboda & partneři s.r.o.

bottom of page