top of page
photo-1.jpg

Antonína Petrofa, Hradec Králové

112

4

2

pokoje

koupelny

13 500 000 Kč

BYT 4+KK

Zprostředkujeme vám prodej jedinečného bytu 4+kk v rezidenčním komplexu v Hradci Králové, ulice Antonína Petrofa. Jedná se o bytovou jednotku ve vyvýšeném přízemí cihlového domu zkolaudovaném v roce 2020.

 

Interiér o ploše 112 m² tvoří obytná místnost s kuchyňskou linkou, ložnice s en-suite koupelnou, pokoj, pracovna, koupelna, samostatná toaleta, dvě komory v bytě a chodba. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. K bytu dále náleží dřevěná terasa s předzahrádkou o výměře 72 m², která je přístupná z obývacího pokoje a dvou dalších pokojů. Předzahrádka je osázená trvalkovým záhonem, disponuje krásným a útulným sezením a o péči trávníku se stará zavlažovací systém trávníku. K bytu dále přísluší dvě vlastní garážová stání a sklep.


Již při samostatné výstavbě bytu byl kladen důraz na nadstandardní provedení bytu a to včetně truhlářem na míru vyrobenou kuchyňskou linkou, která je vybavená kvalitními vestavěnými spotřebiči, plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou, praktické vestavěné úložné prostory v celém bytě a venkovní žaluzie pro tepelný́ komfort.


Nemovitost má nízké náklady na bydlení a nachází se v oblíbené a poklidné městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například přírodní památka Na Plachtě.

 

S financováním bytu Vám rádi pomůžeme. Doporučujeme osobní prohlídku.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page