top of page
foto-25.jpg

Pouchovská, Hradec Králové

108

4

pokoje

6 490 000 Kč

BYT 4+1

Nabízíme vám ke koupi prostorný mezonetový byt v nejvyšším patře cihlového domu v ulici Pouchovská v Hradci Králové.


Interiér o celkové výměře 108 m² tvoří ve vstupní úrovni předsíň, obývací pokoj, kuchyň, dva obytné pokoje, koupelna s vanou, samostatná toaleta a komora. Z obývacího pokoje je zajištěn vstup po dřevěném schodišti do horního patra s ložnicí a lodžií. Druhá slunná lodžie je přístupná z obývacího pokoje. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 

Kuchyňská linka s velkorysou pracovní plochou disponuje dostatkem úložného prostoru a vestavěnými spotřebiči. Standard bytu dále tvoří vestavěné úložné prostory, plovoucí podlaha v kombinaci s PVC podlahou a keramickou dlažbou.

 

K bytu přísluší také sklepní kóje o výměře 2,88 m² v suterénu domu. Součástí nabídky je také vlastní uzamykatelná garáž.

 

Vytápění je zajištěno skrze vlastní domovní kotelnu s plynovým kotlem.


Nemovitost je situována ve vyhledávané lokalitě v Hradci Králové, a to především díky své blízkosti k přírodě a zároveň dobré poloze vzhledem k dostupnosti do centra města. V místě je perfektní dopravní dostupnost a plná občanská vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, zdravotní středisko, obchody, restaurace nebo sportoviště.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page