top of page
foto-013.jpg

Dukelská třída, Hradec Králové

88

4

pokoje

25 000 Kč

BYT 4+1

Nabízíme vám k pronájmu byt 4+1 s velkorysou terasou v ulici Dukelská třída v Hradci Králové. Bytová jednotka prošla v roce 2018 kompletní rekonstrukcí a nachází se ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.


Interiér o celkové ploše 88,27 m2 tvoří kuchyň, obývací pokoj, ložnice a samostatné neprůchozí pokoje, koupelna s vanou, samostatná toaleta a chodba. Z kuchyně a obývacího pokoje je přístupná terasa o výměře 37,35 m2 s výsuvnou markýzou. K bytu rovněž přísluší prostorná komora s policovým systémem a držáky na kola na patře. Na míru vyrobená kuchyňská linka je vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči a spoustou úložného prostoru. Obývací pokoj disponuje pohovkou Polstrin. V koupelně je k dispozici kombi pračka/sušička AEG. Byt je nabízen včetně vybavení dle fotografií, vyjma vybavení na terase. Standard bytu tvoří praktické vestavěné úložné prostory, plastová okna, externí žaluzie na jižně orientovaných oknech, výkonná klimatizace, která ochladí ložnici, obývací pokoj i kuchyň. Z bytu jsou příjemné výhledy na město i Krkonoše.


Možnost využití společné sušárny. Parkovat lze s rezidenční kartou od SVJ na vyhrazeném parkovišti za domem.


Nemovitost se nachází v širším centru města Hradce Králové, kde je plná občanská vybavenost. Přímo u domu se nachází například park Skleněnka, kde je i dětské hřiště, pekárna a OC Atrium. V místě je výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD se nachází rovněž ihned před domem a hlavní vlakové či autobusové nádraží je v docházkové vzdálenosti.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez záloh na energie a služby, které činí cca 3.000 Kč. Elektřina bude přepsána na nového nájemce, její záloha činí cca 2.000 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku nemovitosti.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page