FOTO-025.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

Višňová, Stěžery

6 990 000 Kč

82

3

10

pokoje

m² balkon

BYT 3+KK

Rádi bychom vám nabídli ke koupi nadstandardní bytovou jednotku 3+kk s designově řešeným interiérem, prostorným balkonem a dvěma parkovacími místy v ulici Višňová ve Stěžerech.

 

Jedná se o byt umístěný v 1. nadzemním podlaží v cihlové novostavbě z roku 2017. Interiér o užitné ploše 82 m² tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou, samostatná toaleta a technická místnost. Z obývacího pokoje je přístupný prostorný slunný balkon o výměře 10 m². Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 

Kuchyň s praktickým ostrůvkem disponuje velkorysou pracovní deskou a špičkovými vestavěnými spotřebiči Miele. Obývací zóna je od kuchyně a jídelního koutu elegantně oddělena příčkou s televizí a elektrickým krbem.


Standard bytu tvoří také praktické vestavěné úložné prostory v ložnici, plastová okna s vnitřními žaluziemi, klimatizace v obývacím pokoji, koberec v ložnici, keramická dlažba na chodbě, toaletě a v koupelně a plovoucí podlaha v ostatních místnostech. Při realizaci interiéru byl kladen důraz především na maximální komfort a výběr špičkových materiálů. Ohřev vody a vytápění je zajištěno centrálním plynovým kotlem.


K bytu náleží komora na patře, garážové stání se skladovací místností o výměře 7 m² a venkovní parkovací stání.


Obec Stěžery je situována 4 km od Hradce Králové a nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, pošta, restaurace, obchod s potravinami a další. V místě je výborná dopravní dostupnost, z obce jezdí v pravidelných intervalech autobusy do Hradce Králové. 


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

 

Financování vám pomůžeme vyřešit.

prodej-byt-3-kk-ulice-visnova-stezery-project-2-3rd-floor-7-4a14b9.jpg

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz