top of page
foto-060.jpg

Višňová, Stěžery

74

3

pokoje

6 690 000 Kč

BYT 3+KK

Rádi bychom vám nabídli ke koupi bytovou jednotku 3+kk s prostorným balkonem a parkovacím stáním v ulici Višňová ve Stěžerách.

 

Jedná se o byt umístěný ve 2. nadzemním podlaží v cihlové novostavbě z roku 2018. Interiér o podlahové ploše 73,9 m2 tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta s umývátkem a technická místnost. Z obývacího pokoje je přístupný prostorný slunný balkon o výměře 8 m2. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.


Standard bytu tvoří praktické úložné prostory v ložnici, plastová okna, klimatizace v obývacím pokoji, markýza na balkoně, keramická dlažba na toaletě a v koupelně a plovoucí podlaha v ostatních místnostech. Při realizaci interiéru byl kladen důraz především na maximální komfort. Ohřev vody a vytápění je zajištěno centrálním plynovým kotlem.


K bytu náleží prostorná komora na patře a venkovní parkovací stání.
Obec Stěžery je situována 4 km od Hradce Králové a nabízí plnou občanskou vybavenost, funguje zde například mateřská a základní škola, pošta, restaurace, obchod s potravinami a další. V místě je výborná dopravní dostupnost, z obce jezdí v pravidelných intervalech autobusy do Hradce Králové.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page