top of page
foto-68-2.jpg

U Uranie, Praha - Holešovice

70

3

pokoje

11 490 000 Kč

BYT 3+1

Zprostředkujeme vám prodej bytu 3+1 v ulici U Uranie v Praze – Holešovice.

 

Jedná se o bytovou jednotku po kompletní rekonstrukci v roce 2015, která se nachází v posledním 6. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.


Interiér o ploše 70 m2 tvoří obytná místnost, oddělená kuchyň, ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou, samostatná toaleta a chodba. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Tento unikátní byt disponuje 2 balkóny přístupnými z každého pokoje a 2 prostornými zastřešenými terasami o velikosti 6,3 m2 a 6,2 m2. Díky francouzským oknům jednotka nabízí krásné proslunění a dostatek přirozeného světla. Dále k bytu přísluší sklep umístěný v suterénu domu.


Standard bytu tvoří truhlářem na míru vyrobená kuchyňská linka, plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou, praktické vestavěné úložné prostory v chodbě, originální malba od akademického malíře Ivana Komárka v obývacím pokoji. Vytápění je zajištěno kotelnou, která se nachází v suterénu domu a ohřev vody elektrickým bojlerem.


Nemovitost se nachází v rozmanité vyhledávané části hlavního města Prahy, a to v Holešovicích. V okolí je výborná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.


Doporučujeme osobní prohlídku. S financováním bytu Vám rádi pomůžeme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page