pronajem-byt-3-kk-86-m2-ulice-safarikova

Šafaříkova, Hradec Králové

86

3

12

pokoje

m² terasa

PRONAJATO

BYT 3+KK

Nabízíme Vám pronájem luxusního podkrovního bytu 3+kk v centru Hradce Králové v ulici Šafaříkova.


Jedná se o bytovou jednotku o celkové podlahové ploše 86 m² ve 3. nadzemním podlaží zrekonstruovaného historického domu. Dům prošel kompletní revitalizací a disponuje nově nainstalovaným výtahem a zrekonstruovanými společnými prostory.


Interiér tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě samostatné ložnice, nadstandardní koupelna s walk-in sprchovým koutem a samostatná toaleta. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Vstup z obývacího pokoje na prostornou terasu o výměře 12 m² zajišťují posuvné dveře HS portal. 


Kuchyňská linka vytvořená na míru disponuje kvalitními spotřebiči, včetně lednice. V celém bytě je položena dřevěná podlaha. Dále je byt vybaven pračkou a sušičkou. Standard tvoří také podlahové vytápění. Dále je všech pokojích nainstalovaná klimatizace a zároveň je byt vybaven Interkomem s barevnou kamerou. Součástí nabídky je i zděný sklep v suterénu.


Nájemné je uvedeno bez měsíčních nákladů na energie a služby, které činí cca 5.000,-Kč. Majitelé požadují kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.


Rádi vám byt ukážeme na osobní prohlídce.

pronajem-byt-3-kk-86-m2-ulice-safarikova

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz