top of page
foto-025.jpg

Pražská třída, Hradec Králové

6 480 000 Kč

51

3

38

1

pokoje

m² terasa

parkovací stání

BYT 3+KK

Nabízíme vám prodej jedinečného bytu 3+kk v projektu Cihlovka z roku 2020, který je situován na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové.

 

Jedná se o unikátní projekt nízkoenergetického moderního rezidenčního bydlení, který šetří nejen přírodu, ale i peněženku. Pro výstavbu domu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů.


Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu s výtahem. Interiér o celkové podlahové ploše 51 m² tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyní, dvě samostatné neprůchozí ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z obývacího pokoje a jedné ložnice je přístupná velkorysá slunná terasa o výměře 38,6 m². Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 

Jednotka je vybavená kuchyňskou linkou na míru s pracovní deskou z tvrzeného kamene Technistone, která vyniká svým designem, čistotou a jednoduchou údržbou. Kuchyňská linka je dále vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči. Součástí nabídky jsou také dva sklepy a kryté parkovací stání s výměrou 20,6 m² v uzavřeném vnitrobloku.


Standard bytu tvoří podlahové teplovodní topení, šetřiče vody, vysoké stopy, dýhová podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou a praktické vestavěné úložné prostory. Stínění velkoformátových oken, orientovaných do vnitrobloku, je zajištěno externími žaluziemi. Koupelna je vybavená zařízením od německé firmy GROHE a švýcarské značky Geberit. Kompletní bytové biodynamické osvětlení bylo navrženo světelným expertem Hynkem Medřickým ve spolupráci se značkou Artemide tak, aby bylo správné pro zdraví a cirkadiánní rytmus. Pomocí fotovoltaických panelů umístěných na střeše domu se ohřívá voda.


Vzhledem k použitým technologiím, jako například solární panely na střeše domu, jsou provozní měsíční náklady na byt 3+kk maximálně úsporné. Stabilní internetové připojení je zajištěno optickým kabelem.


Kukleny projdou v budoucnu rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části, včetně provizorního náměstí, které vznikne hned před domem. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak), v blízkosti je také nájezd na dálnici.


Rádi Vám sdělíme více informací na osobní prohlídce.

Financování Vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page