FOTO-14.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Písečná, Hradec Králové

64

3

pokoje

16 000 Kč

BYT 3+KK

Zprostředkujeme vám pronájem bytu po rekonstrukci o dispozici 3+kk v ulici Písečná v Hradci Králové. Bytová jednotka o velikosti 64,5 m² se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.

 

Interiér disponuje útulnou obytnou místností s kuchyňským koutem, světlou ložnicí, dětským pokojem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na míru vyrobená kuchyňská linka disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči vyšší řady. Díky jejímu strategickému umístění nabízí dostatek úložného prostoru.

 

Standard bytu tvoří vestavené šatní skříně, plovoucí podlaha v celém bytě a dlažba v koupelně. K dispozici je také zasklený balkon a sklep v suterénu domu.

 

Dům se nachází v těsné blízkosti obchodního centra Futurum. V docházkové vzdálenosti jsou zastávky MHD, poliklinika, supermarkety, pošta a jiné. Díky Městským lesům Hradec Králové vzdálených necelé 2 kilometry můžete trávit dostatek času v přírodě.

 

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou plných měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez záloh na energie, jejich záloha činí cca. 3.700 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.

 

Doporučujeme vám osobní prohlídku.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz