top of page
foto-1.jpg

Nerudova, Hradec Králové

90

3

pokoje

14 000 Kč

BYT 3+KK

Zprostředkujeme vám pronájem bytu 3+kk v ulici Nerudova v Hradci Králové. Bytová jednotka o celkové ploše 90  se nachází v 5. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.


Interiér v původním udržovaném stavu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva samostatné pokoje, pracovna, koupelna s vanou, samostatná toaleta, komora a chodba. K bytu náleží také dva balkony. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Byt je nabízen s vybavením, které vidíte na fotografiích. Vytápění bytu je řešeno dálkově z Opatovic a ohřev vody je zajištěn centrálním plynovým kotlem.


V okolí je perfektní dopravní dostupnost a veškerá občanská vybavenost. Nemovitost se nachází v samém centru města Hradce Králové, v docházkové vzdálenosti jsou situovány například restaurace, kavárny, obchody, vlakové i autobusové nádraží a další.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na služby, které činí cca 3.000 Kč. Elektřinu, plyn a internet si nájemce přepisuje na sebe. Dále je vyžadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

bottom of page