top of page
foto-8.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Markovická, Hradec Králové

60

3

pokoje

15 000 Kč

BYT 3+kk

Zprostředkujeme vám pronájem nově zrekonstruovaného bytu 3+kk v klidné lokalitě, v ulici Markovická, Hradec Králové.

 

Bytová jednotka o podlahové ploše 55,9 m² je umístěna ve 4. nadzemním podlaží panelového domu, který prošel celkovou revitalizací, díky které jsou s bytem spojeny nízké náklady na užívání.


Interiér tvoří obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice, pokoj, koupelna s vanou, samostatná toaleta, vstupní chodba a komora. V rámci rozsáhlé kompletní rekonstrukce byly udělány nové rozvody odpadů, voda a elektřiny. Kvalitní podlahová krytina s tepelným a zvukovým izolačním podkladem technologie Fermacell přidává rozhodně na kvalitě bydlení. Byt disponuje nadstandardními prvky jako je klimatizace, alarm nebo Loxone server, který nabízí zabezpečení a ovládání chytré domácnosti na dálku. Nová kuchyňská linka s dostatkem úložného a pracovního prostoru nabízí kvalitní vestavěné spotřebiče, které jsou stále v záruce. Standard bytu dále tvoří balkon přístupný z obytné místnosti o velikosti 2,4 m2 a sklep v suterénu domu.


Klidná lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost – zastávky MHD, obchod s potravinami, poliklinika, mateřská i základní škola a jiné. V místě je perfektní dopravní dostupnost, před domem lze bezproblémově zadarmo parkovat. Dostatek zeleně vybízí k regeneraci či ke sportu v přírodě.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez záloh na energie a služby, jejich záloha činí cca 3.500 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21% DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page