top of page
FOTO-2.jpg

Labská louka, Hradec Králové

81

3

pokoje

23 000 Kč

BYT 3+KK

Zprostředkujeme Vám pronájem slunného bytu 3+kk v klidné a velmi oblíbené lokalitě Labská Louka v zástavbě z roku 2007. Jedná se o byt ve 3. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem.


Interiér o celkové ploše 81 m² tvoří prostorná chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta a komora. Z obývacího pokoje je přístupná terasa o výměře 4 m². Kuchyň disponuje zabudovanými spotřebiči, včetně el. trouby, sklokeramické desky, myčky, mikrovlnné trouby a digestoře. Byt je nabízen včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích. Standard bytu tvoří benátský štuk ve všech místnostech, dřevěná podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou a plastová okna s vnitřními žaluziemi.


Další výhodou bytu je velkorysý zděný sklep a vlastní vnitřní parkovací stání.


Nemovitost se nachází v oblíbené a poklidné městské části Třebeš. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází mimo jiné OC Futurum, mateřská škola, základní škola, sportovní středisko, restaurace Duran, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou plných měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 4.500 Kč měsíčně. Požadována je jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21% DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page