prodej-byt-4-kk-ulice-hromadkova-brno-zi

Hromádkova, Brno

81

3

1

pokoje

koupelna

REZERVOVÁNO

BYT 3+KK

Zprostředkujeme Vám prodej podkrovního bytu 3+kk v ulici Hromádkova v Brně.


Jedná se o byt ve 4. nadzemním podlaží cihlového bytového domu, orientovaný na severovýchod a jihozápad. V roce 2011 byla dokončena kompletní nákladná rekonstrukce. Vkusný interiér o celkové ploše 81,47m² tvoří předsíň, chodba, obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, 2 samostatné pokoje, velkorysá šatna s vestavnými skříněmi, komora a koupelna s vanou a toaletou. Šatnu je možné jednoduchým způsobem přestavět na pracovnu, či pokoj pro hosty a změnit tak dispozici na 4+kk. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. K jednotce přísluší slunná terasa o výměře 5,11m², odkud si vychutnáte nádherný přímý výhled na město. Kuchyň s praktickým ostrůvkem disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči. Dominantou bytu jsou dřevěné trámy, které nenápadně oddělují jídelnu od obývacího pokoje, zároveň tvoří minimalistickou dekoraci a celý interiér zútulňují.


Standard bytu tvoří také klimatizace v hlavní místnosti, kombinace plastových a dřevěných střešních oken značky VELUX, dřevěné obložkové dveře z masivu, praktické vestavěné skříně, keramická dlažba v koupelně, plovoucí podlaha a koberce v obytných místnostech. K bytu dále náleží prostorný zděný sklep o výměře 5m² a část společné zahrady o celkové ploše cca 600 m², kdy připadá 25 m² přímo k bytové jednotce.


Nemovitost je situována v brněnských Židenicích – městské části vzdálené přibližně 4 km východně od centra města. V místě je výborná dopravní dostupnost, cca 250 m od domu se nachází zastávka MHD “Dělnický dům“. Do centra trvá cesta cca 20 minut MHD a 10 minut autem. V docházkové vzdálenosti se nachází rozsáhlá občanská vybavenost. Funguje zde například mateřská a základní škola, dětské hřiště, supermarket a další. 


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

prodej-byt-4-kk-ulice-hromadkova-brno-zi

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz