top of page
foto-5.jpg

Gočárova třída, Hradec Králové

74

2

pokoje

14 000 Kč

BYT 3+KK

Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu byt 3+kk v širším centru města Hradce Králové, v ulici Gočárova třída. Jedná se o byt po kompletní rekonstrukci ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.


Interiér po právě dokončené částečné rekonstrukci o celkové ploše 74 m² tvoří chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem a spíží, ložnice s balkonem, pokoj, šatna, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Všechny místnosti jsou přístupné z centrální chodby. Okna ložnic jsou orientována do klidného vnitrobloku osazeného zelení. Kuchyň disponuje novou kuchyňskou linkou vybavenou novými spotřebiči, včetně kombinované lednice s mrazákem. V bytě je rovněž umístěna praktická prostorná šatní skříň. Teplo je zajištěno ústředním dálkovým vytápěním. Možnost využití uzamykatelné kolárny v suterénu domu.


Nemovitost se nachází v oblíbené městské části Pražské Předměstí. V místě je plná občanská vybavenost, v docházkové vzdálenosti je situováno OC Aupark či park. Lokalita nabízí také výbornou dopravní dostupnost, před domem se nachází zastávka MHD a vlakové nádraží je vzdáleno pár minut cesty pěšky.


Pronajímatel požaduje vratnou kauci ve výši 25.000 Kč. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí 4.500 Kč měsíčně pro dvě osoby. Součástí paušální zálohy je voda, teplo, také vysokorychlostní internet v bytě a pravidelný úklid společných prostor domu. Elektřina bude přepsána na nového nájemce, její předpokládaná výše zálohy činí 2.000,- Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

bottom of page