top of page
FOTO-18.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

ČSA, Hradec Králové

79

3

pokoje

15 000 Kč

BYT 3+KK

Zprostředkujeme vám pronájem prostorného světlého bytu o dispozici 3+kk v ulici československé armády v Hradci Králové.

 

Jedná se o kompletně zrekonstruovanou bytovou jednotku o podlahové ploše 79 m² nacházející se ve 2. nadzemním podlaží secesního domu v centru města Hradce Králové.

 

Interiér disponuje obytnou místností s kuchyňským koutem, ložnicí, pokojem, koupelnou s vanou, samostatnou toaletou a vstupní chodbou. Truhlářem na míru vyrobená kuchyňská linka disponuje vestavěnými spotřebiči značky Beko. Byt je nabízen tak, jak jej vidíte na fotografiích.

 

Standard dále tvoří dlažba v koupelně a vinylové podlahy v ostatních místnostech. Zároveň si lze pronajmout jedno vyhrazené parkovací místo ve dvoře.

 

Nemovitost se nachází v těsné blízkosti historického centra města Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. Lokalita nabízí supermarkety, mateřské a základní školy, cyklostezku směr Kuks a také spoustu kulturního vyžití.

 

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 30 000 Kč. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na služby a energie, které činní cca 1 170 Kč. Elektrická energie a plyn bude nově přepsán na nového nájemce, jeho záloha činí cca. 2 500 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.

 

Doporučujeme osobní prohlídku.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page