top of page
foto-006-3.jpg

Pražská třída, Hradec Králové

9 980 000 Kč

71

3

50

1

pokoje

m² terasa

park. stání

BYT 3+KK

Zprostředkujeme vám prodej jedinečné střešní bytové jednotky 3+kk ve druhé etapě developerského projektu Cihlovka, která je situována na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt pasivního moderního rezidenčního bydlení, který aktivně pečuje o vaše zdraví a pohodlí.
Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Interiér o celkové podlahové ploše 71,4 m² tvoří zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna a samostatná toaleta. K bytu dále přísluší prostorná slunná terasa o celkové výměře 50,8 m² a komora o výměře 3,2 m². Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Na terase je příprava na jacuzzi. Nová kuchyňská linka na míru s nerezovým designem disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči. Interiér bytu je navržen architektonickým studiem. Součástí nabídky je také jedno garážové parkovací stání v suterénu domu.


Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Standard bytu tvoří automatické větrání s rekuperací tepla, podlahové teplovodní vytápění, podlahové dochlazení, šetřiče vody, úpravna vody, tepelné čerpadlo, předokenní elektrické žaluzie na okně v kuchyni a na zbylých oknech je příprava. Jednotka má osazená velkoformátová okna až na zem a fotovoltaické panely umístěné na střeše domu. Byt obsahuje prvky chytré domácnosti od Loxone a je již ve standardu inteligentní, tzn. vše funguje automaticky. Dům disponuje také chytrým domovním zvonkem s funkcí detekce obličeje, zanechání vzkazu na záznamníku a další. Aby nedocházelo k přehřívání budovy, dbá se na kvalitní zateplení. Možnost využití společné kolárny v domě a zásilkovna boxu přímo u domu, nebo sdíleného auta Carsharing.


Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí. Stabilní internetové připojení je zajištěno optickým kabelem.


Kukleny projdou v budoucnu rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části, včetně veřejného prostranství, které vznikne hned před domem. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page