Nadstandardní byt 3+kk

Nabízíme vám pronájem nadstandardního bytu 3+kk se zahrádkou v nově dokončeném developerském projektu Rezidence Na Plachtě, ulice Antonína Petrofa, Hradec Králové. Jedná se o bytovou jednotku v přízemí cihlového domu s výtahem.

Interiér o výměře 78 m² tvoří vstupní chodba, kuchyň s obývacím pokojem, dva neprůchozí pokoje, koupelna s vanou a samostatná toaleta. K bytu náleží zahrada přístupná z obývacího pokoje a garáž.
Kuchyňská linka je vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči. Byt je vybaven včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích.

Nemovitost se nachází v oblíbené a poklidné městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, mateřská školka, základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například přírodní památka Na Plachtě.

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na energie a služby, které činní cca 3 000 Kč.

Doporučujeme osobní prohlídku. 

Cena
20 000 Kč / měsíc

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz