pronajem-byt-3-kk-s-balkonem-antonina-petrofa-2113-10-hradec-kralove-novy-hradec-kralove-e
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Antonína Petrofa, Hradec Králové

62

3

pokoje

18 000 Kč

BYT 3+KK

Zprostředkujeme vám pronájem prostorného bytu, který se nachází v nově vzniklé lokalitě rezidence Na Plachtě, ulice Antonína Petrofa, Hradec Králové.

 

Jedná se o byt s dispozicí 3+kk o celkové podlahové ploše 62,30 m², který se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Součástí pronájmu je slunný balkon s plochou 5,67 m², který je přístupný z ložnice a obytného pokoje. 


Byt disponuje světlou ložnicí, pokojem, koupelnou s walk-in sprchovým koutem, samostatná toaleta a chodba. V obytném pokoji je instalovaná na míru vyrobená kuchyňská linka s kvalitními vestavnými spotřebiči a dostatkem pracovní plochy. Součástí nabídky je parkovací stání pro jeden automobil v suterénu domu a pro jeden automobil přímo před domem, dále i sklepní kóje umístěná na patře.


Dům se nachází v blízkosti Královéhradeckých lesů, které nabízejí odpočinkové a sportovní vyžití pro celou rodinu. V blízkosti je dále mateřská škola, základní škola, obchodní centrum Futurum, zdravotní středisko a další občanská vybavenost.


Cena je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 3.500 Kč. Majitelé požadují kauci ve výši 2 plných měsíčních nájmů. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH. 


Rádi vám byt ukážeme osobně.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz